Jsme izolační firma která se specializuje na foliové hydroizolační systémy. Důvodem pro toto zdánlivě jednostranné zaměření je dlouhodobá zkušenost s těmito systémy. První zaškolení od Švýcarské firmy SARNA absolvoval náš technický vedoucí pan Jindřich Koza již v roce 1990, v témže roce následovalo proškolení od firmy TROCALL, v následujících letech probíhala a stále probíhají školení od dalších výrobců, podle toho jak přicházejí na náš trh: FATRA, ALCOR, VEDAG, SIKA, atd. Dlouhodobým sledováním námi provedenými rekonstrukcemi rovných střech jednoznačně zvítězily střechy opravené foliovými systémy.


Toto jsou ve zkratce hlavní důvody, kvůli kterým se naše firma rozhodla pro specializaci na "folie":
 1. Střecha opravená foliovým systémem je vždy řešena komplexně. Neexistuje jediný detail který by systém neošetřil (atiky, vpustě, odvětrací komínky, ventilační šachty, strojovny výtahů, atd.).
 2. Foliový systém aplikovaný na střeše do které před rekonstrukcí dlouhodobě zatékalo dokáže vlhkost obsaženou ve střešním plášti odvětrávat. Tímto střešní plášť vysychá a zlepšují se i jeho tepelněizolační vlastnosti bez dodatečného zateplení.
 3. Foliový systém je často nejlevnější variantou rekonstrukce střechy neboť není potřeba snímat často velmi tlusté vrstvy původní živičné izolace a platit drahou skládku nebezpečného odpadu. Tímto se výrazně sníží i risiko zatečení v době rekonstrukce.
 4. Plošné přitížení střešního pláště při rekonstrukci foliovým systémem činí pouhé 2 - 3 kg/m2. Toto je zvláště cenné pro domy kde statik nepovolí další zatížení střešního pláště a nezbývá než odstranit původní vrstvy izolace.
 5. V případě potřeby dodatečného zateplení umožňuje foliový systém použít jakýkoliv běžný tepelněizolační materiál.
 6. Životnost foliového systému je v závislosti na druhu 25 - 50 let. Záruční lhůta je minimálně 10 let. Systém je po celou dobu své životnosti bezúdržbový!
 7. Zamezení nebezpečí vzniku požáru při rekonstrukci, folie se sváří horkovzdušným agregátem.


Další izolační aktivity naší firmy z folií
 • provádění zelených střech
 • provádění inverzních střech (tepelná izolace je položena až na hydroizolaci)
 • izolace spodních staveb
 • izolace bazénů
 • izolace podzemních nádrží na užitkovou i pitnou vodu


Reference

OSBD Beroun a SBD Sedlčany: cca 15 000 m2 střech panelových domů.
České přístavy a.s.: budova chladíren v Holešovicích - 1000 m2
Dynastav spol. s r.o.: různé stavby
České radiokomunikace a.s.: izolace protipožární nádrže na Bukové hoře
Andres a Vild spol. s r.o.: izolace spodních staveb
Městský úřad Praha 10: Kružberská ul. 1 - 11 panelové domy cca 1500 m2